شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
اجرای سیستم اورهال (تعمیرات اساسی) و تجهیز ناوگان راهداری استان قم PDF چاپ نامه الکترونیک

اجرای سیستم اورهال (تعمیرات اساسی) و تجهیز ناوگان راهداری استان قم

تین نیوز | سرپرست مدیریت راهداری استان قم اعلام کرد :با هزینه ای بالغ بر ده میلیارد ریال ناوگان راهداری قم شامل دهها دستگاه کامیون برفروب و نمک پاش ،گریدر،لودر، بولدوزر، ... تجهیز و آماده راهداری زمستانی می شوند.


به گزارش تین نیوز از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم ،همزمان با آغاز فصول بارش و در راستای کسب آمادگی کامل جهت اجرای عملیات راهداری زمستانی، سیستم اورهال ناوگان راهداری استان قم اجرایی شد. داود طلوعی سرپرست مدیریت راهداری استان قم با اعلام خبر فوق توضیح داد: با توجه به احتمال شدت گرفتن بارشها و شروع زود هنگام زمستان، علاوه بر اجرای سیستم اورهال ناوگان راهداری،7 راهدارخانه استان نیزتجهیز و آماده استقرار عوامل و ادوات راهداری می شوند.

طلوعی در ادامه به لیستی از ادوات و ماشین آلات این اداره کل جهت راهداری زمستانی پرداخت و اظهار داشت: اجرای سیستم اورهال شامل دهها دستگاه کامیون برفروب و نمک پاش (مختص راهداری زمستانی) چندین دستگاه کامیون کمپرسی با قابلیت نصب ادوات برفروب و نمک پاش و همچنین تعداد مناسبی ماشین آلات سنگین (گریدر،بولوزر ،لودر) می باشد.

وی بخشی دیگر از ناوگان راهداری این اداره کل که آماده ارایه خدمات در قالب عملیات راهداری زمستانی می باشند را شامل خودروهای ایسوزو و پی کاپ در قالب گشت های راهداری برشمرد و خاطر نشان ساخت: در صورت شدت گرفتن ریزش نزولات مخصوصا برف، ادوات سنگین دیگری از جمله تریلی های حامل نمک  به منظور نمک پاشی سطوح جاده به مجموعه ناوگان مذکور اضافه خواهند شد.

وی هزینه اجرای سیستم اورهال ناوگان راهداری در سال جاری را بالغ بر ده میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:آنچه که می تواند ضامن ایمنی سفرهای زمستانی باشد اهتمام رانندگان به اجرای قوانین جاده ای و تجهیز خودرو به ادوات و امکانات سفرهای زمستانی شامل زنجیر چرخ، اطمینان از سلامت خودرو و سیستم گرمایش آن و ...است.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار