شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
ترافیک در آزادراه تهران - کرج/بارندگی در جاده های ۱۹ استان PDF چاپ نامه الکترونیک

ترافیک در آزادراه تهران - کرج/بارندگی در جاده های ۱۹ استان

تین نیوز | رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش باران در محورهای مواصلاتی ۱۹ استان کشور خبر داد.


سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور، گفت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان مازندران، لرستان، آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز و ایلام بارش باران جریان دارد.

وی گفت: در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، فارس، لرستان، کرمان، کردستان، کرمانشاه، گیلان، مازندران، مرکزی، قزوین و قم نیز بارش باران گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: با اشاره به اینکه در محورهای خوی، ماکو، ارومیه، میاندوآب در آذربایجان غربی بارش برف و باران جریان دارد و همچنین بارش برف در گردنه صائین در استان اردبیل، دوراهی دیزین در استان البرز، گردنه صلوات‌آباد در استان کردستان گزارش شده است.

وی افزود: در محور اراک - بروجرد در استان مرکزی، ارتفاعات کندوان و هراز در استان مازندران و محور خرم‌آباد به بروجرد در استان لرستان نیز بارش برف گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا همچنین تصریح کرد: در محور شیبلی در استان آذربایجان‌شرقی به دلیل مه‌گرفتگی، کاهش دید برای رانندگان گزارش شده است.

رحمانی گفت: در استان البرز نیز در باند جنوبی آزادراه تهران - کرج از پل فردیس تا پل کلارک ترافیک نیمه سنگین وجود دارد. سایر محورهای مواصلاتی از جو آرام و ترافیک روان برخوردار هستند.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده