شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
به دنبال ایجاد شرکت خاص قطارهای حومه‌ای هستیم PDF چاپ نامه الکترونیک

به دنبال ایجاد شرکت خاص قطارهای حومه‌ای هستیم

وبلاگ تین نیوز، محسن پورسید آقایی | ایجاد قطار حومه ای یک تجربه جدید در کشورما حساب می آید و کشور ما تجربه آن را ندارد.


قطار حومه ای قطاری است که از خارج شهر وارد شود و مستقیم به داخل تونل های زیر شهر برود. یکی از عوامل توسعه حمل و نقل، ایجاد مفاهیم جدید و اصولی برای بخش‌های مختلف است، بر این اساس  قطارهای حومه ای یک ترکیب از مترو در داخل شهر و راه آهن در بیرون شهر است.

در حال حاضر نمی‌توانیم خدمات دهی مناسبی در این بخش داشته باشیم، قطارهای حومه‌ای باید با دیگر قطارها به صورت یکپارچه دربیاید و ترمینال قطار سریع السیر حومه‌ای و خطوط مترو و راه آهن در یک مرکز مستقر شود که در این راستا راه آهن در حال انجام  اقدامات لازم است.

اکنون در حال مطالعه هستیم تا برای پایان کار دولت  از سمت جنوب، مسیر هشتگرد کرج و اسلامشهر را به ایستگاه  تهران آورده و بعداز زیر زمین به مسیر پردیس وصل کنیم.

همچنین به دنبال ایجاد شرکت خاص قطارهای حومه‌ای هستیم و در این راستا پیشنهادی از سوی وزارت راه به معاونت ریاست‌جمهوری ارسال شده است تا نسبت به ایجاد شرکت قطارهای حومه‌ای در سیستم راه‌آهن اقدام شود.

هنوز مالکیت برخی از قطارهای حومه‌ای در اختیار شرکت‌ها نیست، اما تلاش می‌کنیم ریل‌باس‌هایی که در اختیار شرکت‌های خصوصی نظیر رجا است را خریداری کرده و به ناوگان شرکت قطارهای حومه‌ای وارد کنیم.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده