شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
مشاركت شركت بهره برداری مترو تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی وخدمات شهری PDF چاپ نامه الکترونیک

مشاركت شركت بهره برداری مترو تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی وخدمات شهری

تین نیوز | سیزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل عمومی و خدمات شهری با مشاركت شركت بهره برداری متروتهران و حومه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

 


به گزارش تین نیوز از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری مترو تهران و  حومه، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی وخدمات شهری با معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شركت ها نهادها و سازمان های داخلی در زمینه حمل ونقل عمومی خدمات و صنایع وابسته، خودروهای سنگین، ماشین آلات عمرانی و راه سازی، وسایل نقلیه سبك و سنگین، خودروهای تجاری، ترافیك و صنایع وابسته عمران، توسعه شهری و مكانیزاسیون خدمات شهری از 9 آبان كار خود را آغاز كرد.

این نمایشگاه با هدف ایجاد ظرفیت های جدید در بخش تولید رقابتی و انتقال دانش فنی و تكنولوژی های روز و كارآمد به كشور در راستای رشد كیفی و كمی محصولات داخلی و توسعه و صادرات غیرنفتی هرسال برگزار می شود. 

شركت بهره برداری مترو تهران نیز با حضور ویژه در این نمایشگاه به معرفی خدمات خود در زمینه حمل ونقل ریلی پرداخته و تجهیزات به كار رفته در صنعت مترو را در معرض بازدید عموم قرار داده است.


 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار