شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
رویترز از احتمال بروز جنگ بین ایران و آمریکا خبر داد PDF چاپ نامه الکترونیک

رویترز از احتمال بروز جنگ بین ایران و آمریکا خبر داد

تین نیوز | خبرگزاری رویترز در گزارشی به گزینه های احتمالی در صورت عدم اجرای توافق هسته ای با ایران از سوی آمریکا و کشورهای غربی اشاره می کند.

 

در حالی که ایران و قدرت های جهانی در حال اجرای برجام و لغو تحریم های اقتصادی هستند خبرگزاری رویترز در تحلیلی به احتمال جنگ بین ایران و آمریکا پرداخته است و اعتقاد دارد این احتمال با وجود توافق نیز وجود دارد.

رویترز می نویسد تمام گزینه ها روی میز است و در صورت نقض توافق هسته ای، احتمالا اولین واکنش آمریکا حملات هوای علیه تاسیسات هسته ای باشد.

رویترز در تحلیل خود از مقام یا منبع خاصی حرف نمی زند و یک سری احتمالات و گزینه های موجود در رابطه بین آمریکا و ایران بعد از نقض توافق هسته ای از سوی ایران ارائه می کند. به اعتقاد رویترز آمریکا در حمله هوایی باید تمام احتمالات را در نظر بگیرد.

استفاده از ترور مانند آنچه در ترور دانشمندان ایرانی توسط رژیم صهیونیستی دیده شد، نمونه اول ذکر شده در این گزارش است. گزینه دوم تخریب تاسیسات هسته ای و گزینه سوم حملات هوایی علیه این تاسیسات است.

طبق این ادعا مانند آنچه که رژیم صهیونیستی در حمله هوایی به عراق در سال ۱۹۸۱ انجام داد حمله هوایی آمریکا علیه تاسیسات هسته ای ایران می تواند تا حدودی مانع پیشرفت برنامه های هسته ای این کشور شود.

گزینه دیگری که ذکر شده تهدید به جنگ زمینی است که به نظر نمی رسد چندان کارآیی داشته باشد.
به نوشته رویترز به هر حال ایران در صورتی که بخواهد به سلاح هسته ای دست پیدا کند کسی نمی تواند جلوی این کشور را بگیرد و حملات هوایی تنها این روند را کند می کند.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار