شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
افزایش تقاطع‌‌های مجهز به سیستم ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز در پایتخت PDF چاپ نامه الکترونیک

افزایش تقاطع‌‌های مجهز به سیستم ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز در پایتختتین نیوز | مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: طی دو ماه گذشته 8 تقاطع دیگر شهر تهران به سیستم های ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز مجهز شد.


ایلوش وزیری با اعلام این خبر افزود: جهت بهره‌برداری از فضای مناسب تقاطعات به منظور حفظ سلامت عابران پیاده،پاکسازی به موقع مرکز تقاطع و مدیریت کاهش اتلاف زمان در حین چراغ قرمز برای خودروهای عبوری،تعریف پروژه هوشمند ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز به عنوان ابزار کارآمد مطرح شد. 

وی افزود: با آغاز بهره برداری از پروژه ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز و بررسی تخلفات ایستادن بر روی کانال عابر و عبور از چراغ قرمز، آمار تصادفات حادثه ساز و منجر به جرح تا حد زیادی کاهش یافت به طوری که سیر نزولی و کاهش تخلفات مذکور طی گذشت مدت زمانی کوتاه کاملاً مشهود بوده است. 

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه این تقاطع ها در 6 منطقه شهر تهران فعال شده اند ، گفت: این تقاطع ها شامل هفده شهریور – ابن سینا در منطقه 12، جنت آباد–لاله در منطقه 5، اقبال– صفا در منطقه 13، صنایع – صیاد در منطقه 1، نیروی زمینی - ازگل(کامران) در منطقه 1، یاس – گلها در منطقه 21، گلها– هوانیروز در منطقه 22 و هاشم زاده– هوانیروز در منطقه 22 می شود. 

وزیری تاکید کرد: سیستم قابلیت و امکان ثبت تخلفات عبور از چراغ قرمز، تجاوز به گذرگاه عابر پیاده در سطح سواره رو، گردش به چپ و راست و نیز عبورخودرو با سرعت بالا از چراغ سبز را دارا هستند. 

به گفته وی تنها در تقاطع هایی که مسیر راست گرد در آن، توسط تابلو گردش به راست مجاز شده و یا جزیره جداسازی شده است امکان حرکت گردش به راست در زمان فاز قرمز وجود دارد.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده