شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
احتمال سفر ظریف و کری به وین در شنبه و یکشنبه PDF چاپ نامه الکترونیک

احتمال سفر ظریف و کری به وین در شنبه و یکشنبهتین نیوز | دیپلمات ها می گویند که احتمال دارد محمدجواد ظریف و جان کری وزرای امور خارجه ایران و آمریکا طی روزهای شنبه یا یکشنبه هفته آینده با سفر به وین به مذاکرات هسته ای تهران با گروه ۱+۵ بپیوندند.دیپلمات های ناشناس به این خبرگزاری روسی گفته اند که حضور ظریف و کری بر تلاش ها برای دستیابی به توافق هسته ای تا پیش از ضرب الاجل خودخوانده ۱۰ تیرماه خواهد افزود.


محمدجواد ظریف روز دوشنبه در لوکزامبورگ با لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه، فرانک والتر اشتاین مایر وزیر خارجه آلمان و فیلیپ هاموند وزیر خارجه انگلیس و همچنین فدریکو موگرینی، مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار کرد.


این خبر در حالی اعلام می شود که در حال حاضر مذاکرات هسته ای نمایندگان ایران و گروه ۱+۵ متشکل از آمریکا، روسیه، انگلیس، فرانسه، چین و آلمان طی روزهای گذشته در وین در جریان بوده است. دو طرف در حال نگارش متن توافق جامع هسته ای براساس راه حل های بدست آمده در مذاکرات ۱۳ فروردین لوزان سوئیس هستند. با این حال هر دو طرف احتمال عبور از ضرب الاجل ۱۰ تیرماه برای رسیدن به توافق نهایی را رد نکرده اند.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده