شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
زیرساخت حمل و نقل مشکل اساسی توسعه کردستان PDF چاپ نامه الکترونیک

زیرساخت حمل و نقل مشکل اساسی توسعه کردستانتین نیوز | استاندار کردستان گفت: به عنوان یک فعال سیاسی معتقدم که انتقال قدرت در درونT برای نظام نعمت است که هر کسی با سلیقه خود کشور را اداره کند.


عبدالمحمد زاهدی شنبه‌شب در دیدار با جمعی از اعضای حزب موتلفه اسلامی استان کردستان در سنندج، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: مبارزات مردمی در کشورمان به ویژه در دو قرن اخیر علیه نظام‌های استبدادی و طاغوتی، فراز و فرودهای فراوانی داشته است.


وی یادآوری کرد: این مبارزات با فراز و فرودها و شکست‌های مقطعی به پیروزی انقلاب اسلامی انجامید که دلیل اصلی آن، نقش رهبری امام راحل بود.


استاندار کردستان اضافه کرد: از زمان مشروطه تاکنون احزاب زیادی شکل گرفته و تعطیل شده‌اند و برخی هم مانند موتلفه اسلامی پایدار مانده و توانسته است این فراز و فرودها را تجربه کند و روی پای خود بایستد.


وی گفت: حزب موتلفه اسلامی، مصداقی است که ما می‌توانیم در کشور فعالیت حزبی خوبی داشته باشیم.


زاهدی خاطرنشان کرد: نبود تشکل حزبی و یا نهادهای مردمی یکی از مشکلات دو قرن اخیر کشور است که بتواند به فعالیت‌های سیاسی مردم جهت بدهد.


به گفته زاهدی، حزب در ایران اسلامی نه سابقه طولانی دارد و نه اینکه عملکرد و سابقه موفقی داشته است.


وی اضافه کرد: وقتی فعالیت‌های سیاسی در کشور هدفمند و احزاب فعال نباشند، فعالیت‌های توده‌ای صورت می‌گیرد که نه قابل هدایت و نه قابل کنترل می‌شوند.


استاندار کردستان یکی از کارکردهای احزاب سیاسی را جهت‌دهی و هدایت فعالیت‌های سیاسی دانست که می‌تواند حرکت‌های توده‌ای را نیز در کنترل داشته باشد.


زاهدی افزود: به اعتقاد من، همه نگرش‌های درون نظام باید حزب داشته باشند که فارغ از هیجانات سیاسی، به فعالیت‌های سیاسی بپردازند.


وی گفت: باید ضمن استقبال از وجود احزاب سیاسی در استان و کشور، ما به عنوان مسئولان زمینه حضور و فعالیت آنها را فراهم نماییم و شرایط به گونه‌ای ترسیم شود که گروه‌های سیاسی شناسنامه‌دار در جریان فعالیت‌های سیاسی رقابت سالمی داشته باشند.


استاندار کردستان یادآوری کرد: دو حزب سیاسی در آمریکا رقیب سیاسی هستند اما وقتی پای منافع ملی به میان می‌آیند، هر دو حزب یکی می‌شوند و یک منبع برای آنها تصمیم‌گیری می‌کند.


زاهدی تاکید کرد: ما دیگر باید از حالت تمرین دموکراسی و مردم‌سالاری گذر کنیم و حرکت رو به جلویی داشته باشیم.


وی تصریح کرد: به عنوان یک فعال سیاسی معتقدم که انتقال قدرت در درون برای نظام نعمت است که هر کسی با سلیقه خود کشور را اداره کند.


زاهدی یادآوری کرد: طبیعی است که مردم گاهی اوقات به یک سمت گرایش پیدا می‌کنند و این دست به دست شدن قدرت کار خوبی است.


وی همچنین گفت: فعالیت احزاب سیاسی در کشورمان به ایام انتخابات خلاصه می‌شود در صورتی که فعالیت احزاب باید حالت یک منحنی به خود بگیرد که اوج آن در انتخابات باشد.


استاندار کردستان گفت: هیچ وظیفه‌ای جز تلاش برای حضور حداکثری در انتخابات آینده را ندارم و باید همه نقش‌آفرینی کنیم تا بحث حضور حداکثری در انتخابات محقق شود.


زاهدی خاطرنشان کرد: باید این اعتماد را در مردم ایجاد کنیم که جز اجرای قانون در انتخابات مسئله دیگری وجود ندارد و این تاثیر زیادی بر مشارکت مردم خواهد داشت.


استاندار کردستان تصریح کرد: اطلاع‌رسانی، نقد دولت‌ها، آموزش نیروها و کادرسازی برای آینده و برگزاری میتینگ‌ها باید در زمره فعالیت‌های مستمر احزاب قرار بگیرد.


زاهدی در ادامه مشکل اصلی در توسعه کردستان را زیرساخت‌های حمل و نقل عنوان کرد.


وی همچنین بیان کرد: از خردادماه سال گذشته، کار گروه صیانت از واحدهای تولید استان تشکیل شده، که در طول این مدت تاکنون مشکل 60 واحد مرتفع شده است.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار