شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
تصویر دیده نشده از اتاق مذاکرات ایران و ۱+۵ PDF چاپ نامه الکترونیک

تصویر دیده نشده از اتاق مذاکرات ایران و ۱+۵تین نیوز | یک عضو تیم مذاکره کننده هسته ای تصویری کمیاب از اتاق مذاکرات هسته ای منتشر کرده است.


حمید بعیدی ن‍ژاد عضو تیم مذاکره کننده ایرانی تصویری از اتاق مذاکرات ایران و ۱+۵ را منتشر کرد.

وی با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: جلسات تدوین متن تفاهم هسته ای، در طول تمامی هفته جاری روز و شب در نیویورك ادامه دارد.

 

مذاكرات تهیه متن ها طی جلسات بسیار طولانی كه تا پاسی از دیروقت ادامه می یابد ، همزمان در سطوح مختلف مدیران و كارشناسان بین ایران و نماینده اعضای گروه كشورهای ١+٥ انجام میگیرند. دو طرف ابتدا در خصوص هر موضوع با توجه به سوابق مذاكرات پیشنهاد های كتبی خود را مطرح می كنند و در بسیاری از موارد نیز برای وضوح بیشتر پیشنهادها روی صفحه قرار میگیرند و بعد از بحثهای فراوان پیشنهادات جرح و تعدیل میشوند و به متن واحد تبدیل میشوند.

مواردی كه بعد از بحثهای زیاد مورد توافق قرار نمی گیرند، برای بحثهای بیشتر در پرانتز و یا اصطلاحا در كروشه قرار می گیرند. طبیعت مذاكرات به صورتی است كه روی هر یك از جملات و عبارات و كلمات ساعتها مذاكره صورت میگیرد و هر جمله و كلمه ای با وسواس زیاد و با در نظر گرفتن تمامی ملاحظات فنی، حقوقی و ... مورد بحث و توافق قرار میگیرد. مذاكرات طی روزهای آینده نیز ادامه دارد

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار