شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
لایحه منطقه آزاد اردبیل به امضای ریس جمهور رسید PDF چاپ نامه الکترونیک

لایحه منطقه آزاد اردبیل به امضای ریس جمهور رسیدتین نیوز | سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل از امضای لایحه منطقه آزاد استان اردبیل توسط رئیس جمهور خبر داد.


کمال الدین پیرموذن در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه لایحه منطقه آزاد استان اردبیل به امضای رییس جمهور رسید، افزود: خداوند را شاکریم در سایه عنایت دولت تدبیر و امید، به منظور تسریع در انجام امور زیربنایی، عمران، آبادانی، رشد و توسعه پرشتاب اقتصادی، سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی، اکوتوریسم (طبیعت گردی) و افزایش درآمد عمومی، ایجاد اشتغال سالم و مولد، تنظیم بازار کار و کالا، حضور فعال در بازارهای جهانی و منطقه‌ای، اکتشاف معادن غنی و تولید و صادرات کالاهای معدنی، صنعتی، کشاورزی و صنایع تبدیلی و تکمیلی و ارایه خدمات سهول عمومی با کاهش موانع قانونی و حذف ویزا، گمرگ، مالیات و... منطقه آزاد استان اردبیل در حال شکل گیری است.


وی از تلاش‌های ریس جمهور، هیات دولت، سازمان مناطق آزاد و پیگیری‌های نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، همکاران و سایر دست اندرکاران تقدیر کرد.


نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهارامیدواری کرد: این لایحه با اولویت مورد تصویب نمایندگان مجلس قرارگیرد و نشاط اجتماعی و توسعه اقتصادی شهروندان استان اردبیل را فراهم آورد.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار