شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
حضور همه جانبه ادارات و شرکت های حمل و نقلی در نمایشگاه وزارت راه و شهرسازی PDF چاپ نامه الکترونیک

◄ حضور همه جانبه ادارات و شرکت های حمل و نقلی در نمایشگاه وزارت راه و شهرسازیتین نیوز | مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان از حضور همه جانبه این اداره کل و شرکت های حمل و نقلی دولتی و خصوصی در نمايشگاه بزرگ وزارت راه و شهر سازی در استان هرمزگان خبر داد.


علیرضا مجرد در گفتگو با خبرنگار تین نیوز گفت: اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان به اتفاق کلیه شرکت های حمل و نقل و بخش خصوصی (شرکت های حمل و نقل داخلی کالا و مسافر – مراکز معاینه فنی – مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی – شرکت های هوشمند ITS  – شرکت طب کار – شرکت های حمل و نقل بوژی داران – نمایندگی شرکت های حمل و نقل بین المللی - انجمن رانندگان وسایل نقلیه سنگین، بار و مسافر و پایانه های حمل و نقل خصوصی و...) در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

وی با بیان اینکه هدف از حضور در این نمایشگاه، ارائه توانمندی های صنعت حمل و نقل، آشناسازی و آموزش عموم افراد جامعه نسبت به صنعت حمل و نقل و صنایع وابسته است، گفت: ارائه تجهیزات و امکانات در محل نمایشگاه، نمایش موارد استفاده از فناوری های نوین و نحوه بهره برداری، آشناسازی و آموزش عموم با حوزه و عملکرد و نیز ارائه عملکرد ادارات حمل و نقل و پایانه ها از جمله برنامه های این نمایشگاه است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان همچنین در خصوص اهمیت حمل و نقل جاده ای گفت: جابه جایی حدود 90 درصدی کالا و مسافر از طریق جاده به صورت کاملا خصوصی، اهمیت توسعه بخش حمل و نقل استان ها و بخش های خصوصی مرتبط با سرمایه گذاران اصلی را آشکار می سازد.

مجرد با اشاره به حجم گسترده تردد انواع وسایل نقلیه در این استان و همچنین قرار گرفتن هرمزگان در مسیر ترانزیتی کشور گفت : استان هرمزگان به نوان یکی از اصلی ترین مبادی ورود و خروج کالا به کشور است لذا توسعه زیرساخت های بخش حمل و نقل در این استان باید مورد توجه قرار گیرد.

وی یکی از ویژگی های حمل و نقل هرمزگان را برخورداری از انواع شبکه های حمل و نقلی بیان داشت و ابراز کرد: استان هرمزگان به علت واقع شدن در کریدور شمال-جنوب وبرخورداری از انواع شبکه های حمل و نقل دریایی، زمینی، هوایی و ریلی دارای جایگاه ویژه ای در کشور است.

مجرد در خصوص توجه به بخش خصوص عنوان کرد: به موازات رشد شاخص های زیرساختی حمل و نقل، افزایش حجم مبادلات از طریق بنادر استان نیز افزایش چشمگیری خواهد یافت، بنابراین این مهم به عنوان حلقه ارتباطی زیر بخش ها و بخش های اقتصادی است و چرخه ارزش افزوده نظام اقتصادی را تکامل می بخشد.

وی ادامه داد: به عبارت دیگر فرایند شکل گیری ارزش افزوده نظام اقتصادی، مستقیم یا غیر مستقیم از بخش حمل و نقل متأثر می شود؛ به طوری که حتی یک فعالیت اقتصادی را هم نمی توان یافت که روند فعالیتش از خدمات حمل و نقل بهره مند نشده باشد.

گفتنی است نمایشگاه راه و شهرسازی، 6 تا 8 اسفند ماه سال جاری در استان هرمزگان برگزار می شود.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار