شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
کنسرسیوم ایرانی از قطعات 2 و 3 آزادراه تهران – شمال کنار کشید PDF چاپ نامه الکترونیک

تین نیوز | وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که افزایش 31 درصدی نرخ بلیت قطار تنها به شرکت رجاء مربوط می‌شود و دیگر شرکت‌ها اجازه افزایش ندارند، اعلام کرد: کنسرسیوم ایرانی از کار در قطعات دو و سه آزادراه تهران - شمال کنار کشید.
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح خاورشهر با محور امام رضا (ع) در جمع خبرنگاران در پاسخ به ایسنا درباره اظهار نظر اخیر وی درباره وضعیت آزادراه تهران – شمال گفت: از زمان حضور من در دولت، از بخش خصوصی خواستیم با تشکیل کنسرسیوم برای انجام قطعات دو و سه آزادراه تهران – شمال وارد شوند اما دوستان در بنیاد مستضعفان پیشنهاد تشکیل کنسرسیوم و فعالیت خود در قطعه یک و چهار را نپذیرفتند؛ بنابراین کنسرسیوم عقب کشید.
نیکزاد با تاکید بر این‌که بنیاد مستضعفان شریک وزارت راه و شهرسازی در ساخت آزادراه تهران – شمال است، گفت: بنیاد باید ساخت قطعه دو و سه را انجام می‌داد؛ اگر پول ندارد، اعلام کند و عقب بکشد اما نه کنار می‌رود و نه اعلام می‌کند پول ندارد.
به گفته وی کنسرسیومی که برای حضور در قطعات دو و سه آزادراه تهران - شمال اعلام آمادگی کرده بود، از شرکت‌هایی بود که در زمینه ساخت آزادراه در کشور تجربه داشتند.
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که من اگر جای بنیاد بودم ساخت این پروژه را انجام می‌دادم، گفت: در حال حاضر قطعات دو و سه آزادراه تهران شمال فعال نیست.
به گفته نیکزاد، قطعه چهار آزادراه تهران - شمال از مرزن‌آباد به چالوس برای عید 92 افتتاح می‌شود.
وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به ایسنا مبنی بر اینکه مشکل فاینانس پیمانکار چینی قطعه یک آزادراه حل شده است یا خیر؟ گفت: این مشکل حل شده و چینی‌ها در حال فعالیت هستند تا با ساخت این قطعه، 60 کیلومتر مسیر تهران - شمال کاهش یابد.
وی درباره افزایش 30 درصدی نرخ بلیت‌های شرکت مسافری رجاء گفت: شرکت مسافری رجاء پس از واگذاری به تامین اجتماعی به عنوان یک شرکت خصوصی ریلی شناخته می‌شود و باید قیمت بلیت آن به قیمت دیگر شرکت‌های خصوصی نزدیک شود.
نیکزاد تاکید کرد: افزایش 30 درصدی نرخ بلیت رجاء فقط مربوط به این شرکت است و دیگر شرکت‌ها اجازه افزایش قیمت بلیت را ندارند.
وزیر راه و شهرسازی با یادآوری افزایش 20 درصدی نرخ بلیت اتوبوس برای ایام نوروز و بازگشت نرخ آن پس از تعطیلات نوروز، تاکید کرد: مراقب هستیم نرخ بلیت هواپیما افزایش نیابد همچنان که نرخ حمل و نقل دریایی هم افزایش نخواهد یافت.
وی با اشاره به دو افتتاح بزرگ مسکن مهر تا پایان سال در کشور، گفت: ساخت چهار میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر در برنامه قرار دارد که تاکنون دو میلیون و 100 هزار واحد آن افتتاح شده و تا پایان سال نیز تعداد واحدهای افتتاح شده مسکن مهر امسال به یک میلیون و 500 هزار واحد می‌رسد و در شش ماهه‌ی ابتدای سال 92 نیز 890 هزار واحد دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.
نیکزاد درباره سرمایه هزینه شده برای ساخت تقاطع خاورشهر با محور امام رضا(ع)، اظهار کرد: اعتبار این طرح با تملک اراضی اطراف و هزینه عمرانی 180 میلیارد ریال شد که با کمک شهرداری‌ها تامین شد.
وزیر راه و شهرسازی به تحویل سند قراردادی 80 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس اشاره کرد و گفت: این واحدها در حال حاضر به مرحله سقف رسیده‌اند و در تلاش هستیم زودتر از زمان موعود آنها را واگذار کنیم.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده