شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
به زودی سیستم توزین هوشمند كامیون ها راه اندازی می شود PDF چاپ نامه الکترونیک

به زودی سیستم توزین هوشمند كامیون ها راه اندازی می شودتین نیوز | اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان همدان در راستای خدمت به فعالان ناوگان باری استان و كشور سیستم توزین هوشمند كا میون ها را در مجاور دو پاسگاه پلیس راه راه اندازی می كنند.


به گزارش تین نیوز از اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان همدان مدیركل حمل و نقل و پایانه ها اظهار داشت: پیش از این به منظور مطلع شدن از میزان بار كامیون ها و انطباق آن با میزان حمل بار مجاز كامیون داران باید در كنار پاسگاه پلیس راه متوقف و سپس بر روی باسكول قرار می‌گرفت.

نصرت الله حیدری افزود : این اقدام منجر به اتلاف وقت رانندگان ، نارضایتی آنان و افزایش فعالیت فیزیكی پلیس برای نظارت دقیق و اصولی بر فعالان در ابن عرصه است .

به گفته وی با نصب سنسورهای سیستم توزین هوشمند، در یك كیلومتری پاسگاه های پلیس راه این سیستم الكترونیكی به صورت آنلاین خودروهای دارای اضافه بار را شناسایی كرده و در این صورت ماموران پلیس راه تنها خودروهای متخلف دارای اضافه بار را متوقف و اعمال قانون می كنند.

وی با بیان اینكه استفاده از این سیستم بهره وری و سرعت حمل و نقل را تا حد امكان بالا می برد اظهار كرد: این سیستم در پاسگاه همدان – تهران و همدان كرمانشاه نصب می شود.

مدیركل حمل و نقل و پایانه های همدان گفت: استان همدان دارای 54 دستگاه تردد شمار آنلاین است كه هشت دستگاه از این تعداد در سه ماهه گذشته در محورهای فرعی نصب شده است.

حیدری افزود: از ابتدای سالجاری تا 23 آذر ماه امسال 47 میلیون و 324 هزار و 491 تردد از محورهای اصلی و فرعی این استان صورت گرفته است كه این آمار نسبت به زمان مشابه سال گذشته 12.5 درصد افزایش یافته است.  

وی اضافه كرد: 10 میلیون و 810 هزار خودرو در هشت ماهه سالجاری وارد استان شده و 11 میلیون و 352 هزار خودرو خارج شدند كه سهم وسیله نقلیه سنگین از این آمار 21 درصد گزارش شده است.

وی بیان كرد: با توجه به اینكه 60 درصد از جاده های استان همدان ترانزیتی هستند اداره كل حمل و نقل و پایانه‌های این استان برای تجهیز تمامی محورهای شریانی به ترانزیتی به سیستم كنترل سرعت مجهز شوند.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده