شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
معاون وزیر راه خبر داد روکش آسفالت 2570 کیلومتر جاده طی 10 ماه اخیر/ تعمیر 173 پل بزرگ PDF چاپ نامه الکترونیک

تین نیوز | رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به بهسازی راه‌ها و رفع نقاط پر حادثه، از تعمیر اساسی 173 دستگاه پل بزرگ و روکش آسفالت 2570 کیلومتر جاده طی 10 ماه اخیر خبر داد.
شهریار افندی‌زاده درباره به‌روز کردن علائم راهنمایی و رانندگی و حذف نقاط پرحادثه، اظهار داشت: نصب علائم راهنمایی و رانندگی در جاده‌ها و به‌روز بودن آنها طبق آیین‌نامه‌های متناسب در کشور و مطابق با آیین‌نامه‌های بین‌المللی انجام می‌شود.
افندی‌زاده با بیان اینکه یکی از وظایف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، بهسازی و ایجاد مسیرهای مناسب پس از ساخت است، تصریح کرد: در راستای نصب حفاظ ضروری، ایمن‌سازی سر حفاظ‌ها و اجرای شیارهای لرزاننده و آرام‌سازی ترافیکی، فعالیت‌هایی در سازمان راهداری انجام شد که تأثیر بسزایی در افزایش ایمنی در سطح جاده‌های کشور خواهد داشت.
وی تصریح کرد: در سال جاری برنامه‌های گسترده‌ای در خصوص اصلاح روکش، بهسازی راه‌ها و رفع نقاط پر حادثه در محورهایی که در سال‌های گذشته احداث شده و هم‌اکنون نیازمند به روزرسانی مشخصات فنی هستند، در دستور کار سازمان قرار گرفته است.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تأکید کرد: اصلاح شیب شیروانی راه‌ها از دیگر اقدامات موثر در افزایش ایمنی و کاهش صدمات در واژگونی‌هایی که در اثر خواب آلودگی رانندگی به وقوع می‌پیوندد، محسوب می‌شود که به طور جدی در دستور کار سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای قرار دارد.
افندی‌زاده به آمار 10 ماهه اخیر درباره نصب علائم راهنمایی و رانندگی در جاده‌ها، اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون در بحث نصب علائم و ایمنی راه‌ها فعالیت بسزایی انجام شده است؛ طی 10 ماه اخیر 54 هزار و 900 کیلومتر خط‌کشی راه‌ها انجام شد و در همین مدت در 11 هزار و 500 منطقه، تابلوی محدودیت سرعت ساماندهی شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تکمیل 2 هزار و 924 تابلوی اطلاعاتی تأییدکننده مسیر کیلومتر شمار در جاده‌‌ها، اظهار داشت: طی 10 ماه اخیر در 501 تقاطع جاده‌ای تهیه و نصب علائم ضروری انجام شد همچنین طی همین مدت آمار تهیه و نصب علائم اخطاری قوس، مسیر و خطرنما 159 هزار و 703 علامت بود.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون 670 مورد تهیه و نصب علائم آشکارسازی نقاط پرحادثه در مناطق پرحادثه انجام شد.
افندی‌زاده با بیان اینکه طی 10 ماه اخیر، آشکارسازی کم هزینه در محل‌های پرتصادف، 963 مورد بود، ادامه داد: همچنین برطرف کردن نقطه و مقطع پرحادثه در 574 نقطه و نصب حفاظ ضروری و پرتگاه و پل در حدود 47 هزار کیلومتر مسیر انجام شد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به ایمن‌سازی سر حفاظ راه‌ها تصریح کرد: اجرای شیارهای لرزاننده کناری و میانی طی 10 ماه اخیر در 2424 کیلومتر جاده، انجام شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: همچنین از ابتدای سال تاکنون، آرام‌سازی ترافیک در 608 ناحیه ضروری و نگهداری روشنایی راه و تونل در حدود 3675 کیلومتر جاده، اجرایی شد.
افندی‌زاده افزود: از ابتدای سال تاکنون اجرای روشنایی در تقاطع‌های همسطح 129 مورد بود ضمن آنکه 2570 کیلومتر انواع راه‌ها روکش آسفالت شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون 173 دستگاه پل بزرگ تعمیر اساسی و 10 میلیون متر مربع اجرای عملیات حفاظتی رویه راه‌های کشور انجام شد.
رئیس سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای همچنین به افزایش تبدیل راه‌های اصلی به بزرگراه، افزایش علائم ایمنی راه‌ها و گاردریل به عنوان دیگر برنامه‌های سازمان راهداری درخصوص ارتقای ایمنی جاده‌های کشور اشاره کرد.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار