شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
سرمایه‌گذاری 16 میلیارد دلاری چین برای خودروهای پاک PDF چاپ نامه الکترونیک

سرمایه‌گذاری 16 میلیارد دلاری چین برای خودروهای پاک تیچین در حال بررسی اختصاص 100 میلیارد یوان (16 میلیارد دلار) سرمایه برای ساخت تسهیلات شارژ خودروهای برقی و کمک به رشد تقاضا برای خودروهای پاک است.بلومبرگ به نقل از منابع آگاه گزارش داد این سیاست بزودی اعلام می‌شود اما هنوز جزییات زیادی در مورد این طرح مانند مدت زمان اجرای آن یا سازگار بودن این تسهیلات با خودروهای ساخت شرکت آمریکایی تسلا موتورز مشخص نیست.


این اقدام به نفع خودروسازانی خواهد بود که با نگرانی‌های مصرف کننده در مورد قیمت، قابلیت اطمینان و راحتی خودروهای برقی روبرو هستند. همچنین علاوه بر تخفیف‌های مالیاتی خواهد بود که از سوی چین برای مبارزه با آلودگی هوا و ترویج صنعت خودروی برقی اعلام شده است.


در میان ابتکارهای دولتی، چین خودروهای انرژی جدید که به عنوان خودروهای برقی، خودروهای هیبریدی و خودروهای سوختی معرفی شده اند را از مالیات خرید معاف کرده و به دپارتمان‌های دولتی دستور داده است چنین خودروهایی را برای ناوگان رسمی خود خریداری کنند.


پتشتیبانی از صنعت استراتژیک و نوظهوری مانند خودروهای انرژی پاک یک "برد برد" برای توسعه صنعتی و حمایت محیط زیستی است. دولت مرکزی چین ماه گذشته در بیانیه ای با اعلام معافیت‌های مالیاتی، توسعه خودروهای انرژی پاک را برای برانگیختن نوآوری، ترویج صرفه جویی انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مهم توصیف کرد.


دولت چین همچنین در حال بررسی اجازه دادن به غیرخودروسازان برای تولید خودروهای برقی به منظور افزایش رقابت در این بخش است.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار